Gość Izby informacje - Izba Zbożowo-Paszowa

Przejdź do treści

Gość Izby informacje

Szanowni Państwo,
rozpoczynamy III edycję projektu "Gość Izby". W tym roku zaplanowaliśmy dla Państwa cykl prowadzonych zdalnie rozmów i webinarów. Pierwsze spotkanie on-line odbędzie się już 20 kwietnia od 10:00 do 13:30 i będzie podzielone na 2 części:
- CZĘŚĆ I (na platformie Microsoft Teams): Gość Izby – rozmowy nt. społeczno-gospodarcze z zaproszonymi gośćmi. Naszymi gośćmi będą Rafał Zgorzelski (członek zarządu PKP S.A.), Łukasz Strzelecki (prokurent w spółce PKP Cargo Connect Sp. z.o.o.) oraz Tomasz Mostowski (dyrektor Biura Logistyki PKP S.A.).
- CZĘŚĆ II (na platformie GoToWebinar): Webinarium - warsztat prowadzony przez głównego ekonomistę DMK Sp. z o.o. dedykowany m.in. osobom pracującym w działach finansowych i handlowych.
W załączniku przesyłamy szczegóły wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami i rejestracji.    Pobierz załącznik Gość Izby 20.04.2021
REJESTRACJA do 19 kwietnia br. na adres: media@izbazp.pl. W wiadomości wystarczy wskazać imiona i nazwiska oraz adresy e-mail uczestników. Po dokonaniu rejestracji każdy uczestnik otrzyma przed rozpoczęciem wydarzenia linki do:
1) rozmowy „Gość Izby”, która odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams,
2) webinaru, który odbędzie się za pośrednictwem plaformy GoToWebinar.
Zespół Izby Zbożowo-Paszowej

Izba Zbożowo Paszowa
Wróć do spisu treści